INFORMACJE   ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY     M E N U
     
– Z życia szkoły:
Galeria 2021.10.13
Dzień Edukacji Narodowej, czyli...
składamy życzenia naszym pedagogom i pozostałym pracownikom szkoły.

13 października 2021 r.
fot. Archiwum Szkoły (aut. Małgorzata Grzyb i Monika Grzywacz)
tekst: Monika Grzywacz
Dzień Edukacji Narodowej
Nasi kochani, zawsze chętni do działania uczniowie licznie zaangażowali się w obchody Dnia Edukacji Narodowej. Przede wszystkim pod pieczą p. Moniki Grzywacz przygotowali przedstawienie teatralne dla naszych nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły, a odegrali je w przeddzień święta — w środę 13 października 2021 r. Spektakl obfitował w wiersze, życzenia, scenki główne oraz końcową piosenkę, dające otuchę naszym pedagogom.
Tym razem motywem przewodnim przedstawienia była inna strona aktywności osoby nauczyciela, nie dydaktyczna, z którą najczęściej kojarzymy uczących nas podczas zajęć szkolnych. Mianowicie ukazaliśmy w nim rolę pedagoga jako opiekuna udzielającego uczniom wszelkiej pomocy w potrzebie, kiedy to w szkole dzieją się różne nieprzewidziane sytuacje. On zawsze jest przy uczniach, czuwa i służy pomocą, jak anioł stróż opiekuje się nami w murach szkoły.
Wszystkim młodym artystom składamy wielkie gratulacje i podziękowania za zaangażowanie aktorskie! Nauczyciele byli zachwyceni i wzruszeni Waszym występem.
KONTAKT
katolik.trzcianka@gmail.com