INFORMACJE   ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY     KLASY GIMNAZJALNE   M E N U
     
– Osiągnięcia
ROK SZKOLNY 2018 / 2019
Gminny Konkurs Recytatorski „Wiersze poetów polskich”
  • III miejsce — reprezentant naszego oddziału przedszkolnego Aleksander Chazbijewicz,
  • wyróżnienie — reprezentantka naszego oddziału przedszkolnego Agata Wyrwa.
Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Plastyczny z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości
„Polska — Ojczyzna, Kraina... która się w sercu zaczyna”
  • I miejsce w kategorii uczniów klas VII–VIII szkół podstawowych i klasy III gimnazjalnej
    reprezentantka naszej szkoły Weronika Kajkowska (kl. VIII).
Serdecznie gratulujemy!
V Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Słowem malowane”
  • I miejsce w kategorii uczniów klas IV-VI szkół podstawowych
    reprezentantka naszej szkoły Martyna Żak (kl. V).
  • I miejsce w kategorii uczniów klas IV-VI szkół podstawowych
    reprezentant naszej szkoły Jano Felsmann (kl. V).
  • II miejsce w kategorii uczniów klas IV-VI szkół podstawowych
    reprezentantka naszej szkoły Matylda Zieńko (kl. VI).
  • I miejsce w kategorii uczniów klas VII–VIII szkół podstawowych i klasy III gimnazjalnej
    reprezentantka naszej szkoły Weronika Kajkowska (kl. VIII).
  • wyróżnienie w kategorii uczniów klas VII–VIII szkół podstawowych i klasy III gimnazjalnej
    reprezentantka naszej szkoły Julia Frycz (kl. VIII).
Serdecznie gratulujemy!
Gminny konkurs „Barwy patriotyzmu”
  • wyróżnienie w kategorii recytacji wiersza
    reprezentantka naszej szkoły Lena Felsmann (kl. VII).
Serdecznie gratulujemy!
XX Powiatowy Konkurs Recytatorski „Kochać poezję” w ramach XXIV „Grzybobranek Lirycznych”
  • II miejsce w kategorii uczniów klas VII–VIII szkół podstawowych i klasy III gimnazjalnej
    reprezentantka naszej szkoły Maria Kotiuszko (kl. VII).
Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości „Ocalić od zapomnienia”
  • I miejsce w kategorii klas VII-VIII — reprezentantka naszej szkoły: Maria Kotiuszko (kl. VII).
Serdecznie gratulujemy!
Gminne Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej chłopców z klas IV–VI
  • III miejscereprezentacja naszej szkoły w składzie:
    Jano Felsmann, Szymon Kaczmarek, Stanisław Kubacki, Paweł Siedlecki,
    Patryk Stankiewicz i Wojciech Urban.
    opiekun: p. Marcin Wiśniewski
Serdecznie gratulujemy!
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej chłopców
z klas VII i VIII szk. podstawowych oraz klas III gimnazjalnych
  • III miejscereprezentacja naszej szkoły w składzie:
    Eryk Cyrulik, Aleksander Gajeński, Szymon Kadow, Mikołaj Kanoniuk,
    Dawid Kazirodek, Michał Majchrzak, Jakub Śliwinski i Piotr Urban.
    opiekun: p. Marcin Wiśniewski
Serdecznie gratulujemy!
Podsumowanie Roku Sportowego Szkół Podstawowych Klas IV-VI
o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzcianka Krzysztofa Czarneckiego
  • III miejsce w klasyfikacji ogólnejreprezentacja naszej szkoły:.
    • dziewczęta — Julia Jaworska, Martyna Koniuszy, Dominika Siejak i Kinga Wankiewicz,
    • chłopcy — Jano Felsmann, Szymon Kaczmarek, Paweł Siedlecki, Patryk StankiewiczWojciech Urban.
    opiekun: p. Marcin Wiśniewski
Serdecznie gratulujemy!
XXXVI Ogólnopolski Bieg Uliczny im. Tadeusza Zielińskiego
  • I miejsce 600 m w kat. dziewcząt z roczników 2006-2008Julia Jaworska.
  • I miejsce 800 m w kat. chłopców z roczników 2003-2005Dawid Kazirodek.
  • II miejsce 600 m w kat. dziewcząt z roczników 2006-2008Martyna Koniuszy.
  • III miejsce 800 m w kat. chłopców z roczników 2003-2005Maciej Wicher.
  • IV miejsce 600 m w kat. dziewcząt z roczników 2006-2008Daria Banach.
  • V miejsce 600 m w kat. chłopców z roczników 2006-2008Andrzej Zakrzewski.
    opiekun: p. Marcin Wiśniewski
Serdecznie gratulujemy!
ROK SZKOLNY 2017 / 2018
Halowe mistrzostwa w piłce nożnej dziewcząt klas VII oraz I i II gimnazjalnych
  • III miejscereprezentacja naszej szkoły.
    opiekun: p. Marcin Wiśniewski
Serdecznie gratulujemy!
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej dziewcząt
  • III miejsce — reprezentacja naszej szkoły: Zuzanna Patyniak, Dorota Urban, Beata Sosnowska,
    Michalina Balawender, Martyna Andrzejczak i Amelia Graczyk.
Serdecznie gratulujemy!
Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej dziewcząt klas IV–VI
  • II miejsce — reprezentacja naszej szkoły: Lena Felsmann, Julia Majorczak, Marta Krychowiak,
    Amelia Kaizer, Anna Wolniak, Zofia Kotiuszko, Katarzyna Wielińska i Julia Jaworska.
    opiekun: p. Marcin Wiśniewski
Serdecznie gratulujemy!
V Międzyprzedszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych „Jasełka”
  • II miejscezespół naszego oddziału przedszkolnego.
    opiekun: p. Felicja Dobranowska i p. Ewa Koniuszy
Serdecznie gratulujemy!
XX Powiatowy Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych
  • I miejsce w kategorii uczniów klas IV–VII — reprezentantka naszej szkoły Julia Dziamska (kl. VII).
Serdecznie gratulujemy!
Mikołajkowa Spartakiada Szkół Podstawowych klas IV–VI
  • I miejscereprezentacja naszej szkoły.
Serdecznie gratulujemy!
V Gminny Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych dla Przedszkolaków
  • II miejsce — reprezentantka naszego oddziału przedszkolnego Hanna Mikołajczak.
Serdecznie gratulujemy!
XXII Gwiazdkowy Turniej Warcabowy
  • I miejsce w grupie do lat 6 — reprezentantka naszego oddziału przedszkolnego Zofia Menska,
  • II miejsce w grupie do lat 6 — reprezentantka naszego oddziału przedszkolnego
    Wiktoria Wiśniewska,
  • IV miejsce w grupie do lat 9 — reprezentant naszej szkoły Adam Werte.
Serdecznie gratulujemy!
Finał Międzywojewódzkiego XVIII Konkursu Recytatorskiego „O laur Haliny Poświatowskiej”
  • II miejsce — reprezentantka naszej szkoły: Lena Felsmann (kl. VI),
  • wyróżnienie — reprezentantka naszej szkoły: Julia Dziamska (kl. VII).
opiekun: p. Marzena Felsmann
Serdecznie gratulujemy!
Gminny Konkurs Recytatorski „Wiersze Tuwima i Brzechwy”
  • wyróżnienie — reprezentantka naszego oddziału przedszkolnego Michalina Stańczyk.
    opiekun: p. Ewa Koniuszy
Serdecznie gratulujemy!
Turniej Piłkarski klas IV–VI o Puchar Burmistrza Trzcianki
  • III miejsce — reprezentacja naszej szkoły: Maciej Bednarek, Jano Felsmann, Szymon Kadow,
    Paweł Siedlecki, Patryk Stankiewicz, Tomasz Staszków, Piotr Urban i Wojciech Urban.
opiekun: p. Marcin Wiśniewski
Serdecznie gratulujemy!
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Świętych „Świętymi bądźcie”
  • I miejsce — reprezentantka naszej szkoły: Maria Kotiuszko (kl. VI),
  • III miejsce — reprezentantka naszej szkoły: Kasandra Sawińska (kl. VI).
Serdecznie gratulujemy!
VIII Powiatowy Konkurs Piosenki Chrześcijańskiej Cecyliada 2017
  • I miejsce w kategorii zespołów kl. IV-VI — reprezentanci naszej szkoły:
    Julia Dziamska, Julia Mikanowicz, Weronika Kajkowska i Kacper Malicki.
  • II miejsce ex aequo w kategorii solistów kl. IV-VI — reprezentantka naszej szkoły:
    Julia Mikanowicz.
  • III miejsce w kategorii zespołów kl. I-III — reprezentanci naszej szkoły:
    Adrianna Kapela, Natalia Bielej, Feliks Wieliński i Marian Dąbrowski.
  • wyróżnienie w kategorii solistów kl. I-III — reprezentantka naszej szkoły:
    Daniela Dąbrowska.
Serdecznie gratulujemy!
Międzywojewódzki XVIII Konkurs Recytatorski „O laur Haliny Poświatowskiej” (półfinał)
  • I miejsce — reprezentantki naszej szkoły: Lena Felsmann (kl. VI) i Julia Dziamska (kl. VII),
  • wyróżnienie — reprezentant naszej szkoły: Kacper Malicki (kl. VII).
Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Wiedzy „Jan Paweł II — Idźmy naprzód z nadzieją”
  • I miejsce — reprezentantka naszej szkoły: Anna Wolniak (kl. VI).
opiekun: ks. Mariusz Maćkowiak MS
Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II — Idźmy naprzód z nadzieją”
  • I miejsce — reprezentantka naszej szkoły: Zofia Kotiuszko (kl. VI),
  • II miejsce — reprezentantka naszej szkoły: Julia Majorczak (kl. VI),
  • III miejsce — reprezentantka naszej szkoły: Adrianna Kapela (kl. III).
opiekunowie: s. Beata Czop RM, ks. Mariusz Maćkowiak MS
Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania „Legendy czarnkowsko-trzcianeckie”
  • Powiatowy mistrz pięknego czytania — reprezentantka naszej szkoły: Weronika Kapela (kl. V).
    opiekun: pani Marzena Felsmann
Serdecznie gratulujemy!
III Gminny Konkurs Piosenki „Jesień wokół nas”
  • wyróżnienie — reprezentantka naszego oddziału przedszkolnego Antonina Wiśniewska.
    opiekun: p. Ewa Koniuszy
Serdecznie gratulujemy!
Powiatowe Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej chłopców klas IV–VI
  • II miejsce — reprezentacja naszej szkoły w składzie: Maciej Bednarek, Szymon Kadow,
    Paweł Siedlecki, Patryk Stankiewicz, Tomasz Staszków i Piotr Urban.
  • Najlepszy strzelec turnieju — reprezentant naszej szkoły: Maciej Bednarek.
    opiekun: pan Marcin Wiśniewski
Serdecznie gratulujemy!
XIX Powiatowy Konkurs Recytatorski „Kochać poezję”
  • wyróżnienie — reprezentantka naszej szkoły: Maria Kotiuszko (kl. VI),
  • wyróżnienie — reprezentant naszej szkoły: Kacper Malicki (kl. VII).
    opiekun: pani Marzena Felsmann
Serdecznie gratulujemy!
Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej „Igrzyska Dzieci”
  • I miejsce — reprezentacja naszej szkoły w składzie: Maciej Bednarek, Szymon Kadow,
    Stanisław Kubacki, Patryk Stankiewicz, Tomasz Staszków i Piotr Urban.
    opiekun: pan Marcin Wiśniewski
Serdecznie gratulujemy!
XXXV Międzynarodowy Bieg im. Tadeusza Zielińskiego
  • I miejsce w klas. końcowej biegu na 600 m w kat. dziewcząt klas IV–VI szk. podst.
    reprezentantka naszej szkoły: Martyna Koniuszy (kl. V).
  • I miejsce w klas. końcowej biegu na 1200 m w kat. chłopców klas VII szk. podst. i klas II–III gimn.
    reprezentant naszej szkoły: Dawid Kazirodek (kl. VII).
  • III miejsce w klas. końcowej biegu na 1200 m w kat. chłopców klas VII szk. podst. i klas II–III gimn.
    reprezentant naszej szkoły: Mikołaj Kanoniuk (kl. VII).
Serdecznie gratulujemy!
ROK SZKOLNY 2016 / 2017
XI Gminna Olimpiada Sportowa Klas I–III Szkół Podstawowych
  • II miejsce w kategorii indywidualnej dziewcząt — reprezentantki naszej szkoły:
    Julia Jaworska (kl. III) i Anna Kadow (kl. III).
Serdecznie gratulujemy!
XVI Powiatowy Konkurs Muzykujących Dzieci — Czarnków 2017
  • II miejsce w kategorii klas IV–VI — reprezentantka naszej szkoły Weronika Kajkowska (kl. VI),
  • III miejsce w kategorii klas IV–VI — reprezentantka naszej szkoły Berenika Strzelecka (kl. VI).
Serdecznie gratulujemy!
III Turniej Piłki Nożnej Klas IV–VI „Lolek”
  • I miejsce — reprezentacja naszej szkoły: Marcin Bednarek, Mikołaj Kanoniuk, Dawid Kazirodek,
    Tomasz Staszków, Piotr Urban i Maciej Wicher.
Serdecznie gratulujemy!
XIV Gminny Konkurs Matematyczny Szkół Podstawowych klas IV–VI
  • I miejsce w kategorii klas IV — reprezentant naszej szkoły Patryk Stankiewicz,
  • I miejsce w kategorii klas V — reprezentant naszej szkoły Wiktor Berdziński,
  • I miejsce w kategorii klas VI — reprezentant naszej szkoły Maciej Wicher,
  • II miejsce w kategorii klas VI — reprezentant naszej szkoły Michał Zakrzewski,
  • IV miejsce w kategorii klas IV — reprezentantka naszej szkoły Zuzanna Soboń,
  • IV miejsce w kategorii klas V — reprezentant naszej szkoły Jan Romanowicz.
Serdecznie gratulujemy!
XI Regionalny Konkurs Piosenki Religijnej „Barka 2017”
  • II miejsce — reprezentujący naszą szkołę: Kacper Malicki (kl. VI).
Serdecznie gratulujemy!
II Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej uczniów klas IV–VI szkół podstawowych
  • I miejsce — reprezentujący naszą szkołę: Kacper Malicki (kl. VI).
Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Krew i szpik darem życia”
  • II miejsce — reprezentująca naszą szkołę: Weronika Kapela (kl. IV).
Serdecznie gratulujemy!
Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko–Trzcianeckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym
szkół podstawowych
  • II miejsce i awans do Mistrzostw Rejonu Pilskiego w kat. chłopców — reprezentacja naszej szkoły:
    Mikołaj Kanoniuk, Dawid Kazirodek, Maciej Wicher, Eryk Cyrulik i Maciej Bednarek.
    opiekun: p. Marcin Wiśniewski
Serdecznie gratulujemy!
Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
  • III miejsce — reprezentacja naszej szkoły: Hanna Wikieł, Katarzyna Wielińska,
    Jan Romanowicz i Maciej Bednarek.
Serdecznie gratulujemy!
Gminny Turniej Sportowy Klas I–III Szkół Podstawowych
  • II miejsce w kategorii klas Ireprezentacja naszej szkoły.
  • II miejsce w kategorii klas IIIreprezentacja naszej szkoły.
Serdecznie gratulujemy!
V Gminny Konkurs Piosenki „Wiosenne Przebudzenie”
  • I miejsce w kategorii zespół klas I–III — reprezentantki naszej szkoły:
    Zuzanna Rybarczyk, Amelia Dziamska i Anna Dziamska.
  • II miejsce w kategorii solista oddziału przedszkolnego
    reprezentant naszego oddziału przedszkolnego Piotr Makarewicz.
  • III miejsce w kategorii zespół oddziału przedszkolnego
    reprezentantki naszego oddziału przedszkolnego Adrianna Kapela i Maria Piduch.
  • wyróżnienie w kategorii solista klas I–III — reprezentantka naszej szkoły: Daniela Dąbrowska.
Serdecznie gratulujemy!
Gminne Mistrzostwa w Czwórboju Lekkoatletycznym w kategorii klas szkół podstawowych
  • I miejsce w klasyfikacji punktowej kat. chłopców — reprezentant naszej szkoły:
    Mikołaj Kanoniuk z klasy VI.
  • I miejsce w kat. chłopców — reprezentacja naszej szkoły: Maciej Bednarek, Eryk Cyrulik,
    Mikołaj Kanoniuk, Dawid Kazirodek i Maciej Wicher.
  • III miejsce w kat. dziewcząt — reprezentacja naszej szkoły: Otylia Bednarek, Amelia Kaizer,
    Weronika Kajkowska, Martyna Koniuszy i Katarzyna Wielińska.

    opiekun: p. Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Gminny Konkurs Ortograficzny „Ortografii się nie damy”
  • I miejsce w kategorii uczniów kl. IV — reprezentująca naszą szkołę: Weronika Kapela.
  • I miejsce w kategorii uczniów kl. VI — reprezentująca naszą szkołę: Julia Mikanowicz.
    opiekun: p. Marzena Felsmann
Serdecznie gratulujemy!
III Gminny Międzyprzedszkolny Konkurs Tańca „Po prostu tańcz” dla dzieci 5- i 6-letnich
  • II miejsce — zespół naszego oddziału przedszkolnego.
    opiekun: p. Ewa Koniuszy
Serdecznie gratulujemy!
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej (etap miejsko–gminny)
  • I miejsce w I grupie wiekowej (szkoły podstawowe) — reprezentujący naszą szkołę:
    Mieszko Mazur (kl. IV).


Serdecznie gratulujemy!
Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej dziewcząt szkół podstawowych
  • IV miejsce — reprezentacja naszej szkoły: Otylia Bednarek, Lena Felsmann, Marta Krychowiak,
    Maria Krychowiak, Oliwia Patyniak, Katarzyna Wielińska, Anna Wolniak,
    i Lidia Wojciechowska.

    opiekun: p. Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Gminne zawody w piłce ręcznej szkół podstawowych
  • III miejsce — reprezentacja naszej szkoły: Tomasz Staszków, Maciej Wicher, Mikołaj Kanoniuk,
    Kamil Sołtysiak, Eryk Cyrulik, Dawid Kazirodek i Aleksy Urbaniak.

    opiekun: p. Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
XIX Powiatowy Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych
  • wyróżnienie w kategorii klas IV–VI — reprezentująca naszą szkołę: Julia Dziamska (kl. VI),
  • wyróżnienie w kategorii klas IV–VI — reprezentujący naszą szkołę: Kacper Malicki (kl. VI).

Serdecznie gratulujemy!
IV Rodzinny Konkurs na Najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową
  • III miejsce ex aequo — reprezentujące naszą szkołę: Adrianna i Zuzanna Kiełbińskie.

Serdecznie gratulujemy!
IV Gminny Festiwal Kolęd i Piosenek Świątecznych dla Przedszkolaków
  • wyróżnienie — reprezentant naszej szkoły Piotr Makarewicz (oddział przedszkolny).
    opiekunowie: p. Felicja Dobranowska i p. Ewa Koniuszy
Serdecznie gratulujemy!
II Mikołajkowa Spartakiada Szkół Podstawowych (klasy IV–VI)
  • II miejsce — reprezentacja naszej szkoły.

Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II „Bądźcie świadkami miłosierdzia”
  • I miejsce w kategorii klas V–VI — uczennica naszej szkoły: Anna Wolniak (kl. V).
  • III miejsce w kategorii klas V–VI — uczeń naszej szkoły: Wiktor Berdziński (kl. V).

Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Plastyczny o Janie Pawle II „Bądźcie świadkami miłosierdzia”
  • III miejsce — uczennica naszej szkoły: Zuzanna Rybarczyk (kl. III).

Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania
  • Wyróżnienie — uczennica naszej szkoły: Nina Król.
  • Wyróżnienie — uczeń naszej szkoły: Mieszko Mazur.

Serdecznie gratulujemy!
VII Powiatowy Konkurs Piosenki Chrześcijańskiej Cecyliada 2016
  • I miejsce w kategorii zespołów klas I–III — reprezentujący naszą szkołę:
    Zuzanna Rybarczyk, Anna Dziamska, Jano Felsmann i Amelia Brodziak.
  • I miejsce w kategorii zespołów klas IV–VI — reprezentujące naszą szkołę:
    Lena Felsmann, Otylia Bednarek, Julia Majorczak i Amelia Kaizer.
  • II miejsce w kategorii solistów klas I–III — reprezentująca naszą szkołę: Patrycja Czarnecka.
  • II miejsce w kategorii solistów klas IV–VI — reprezentująca naszą szkołę: Julia Dziamska.

Serdecznie gratulujemy!
Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze Brzechwy i Tuwima”
  • III miejsce — reprezentant naszej szkoły Jakub Matuszewski (oddział przedszkolny).

Serdecznie gratulujemy!
XIX Powiatowy Festiwal Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej
  • II miejsce — reprezentantki naszej szkoły Marta Bryk (kl. II) i Wiktoria Weilandt (kl. II).

Serdecznie gratulujemy!
Ogólnopolski Program Dydaktyczno-Kulturalny „Wygraj szansę”
  • III miejsce — reprezentantka naszej szkoły Julia Dziamska (kl. VI).

Serdecznie gratulujemy!
Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej szkół podstawowych
  • III miejsce — reprezentacja naszej szkoły: Dawid Kazirodek, Mikołaj Kanoniuk, Maciej Wicher,
    Eryk Cyrulik, Tomasz Staszków, Piotr Urban i Maciej Bednarek.

    opiekun: p. Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Turniej Piłkarski Klas IV–VI o Puchar Burmistrza Trzcianki
  • I miejsce — reprezentacja naszej szkoły: Maciej Bednarek, Dawid Kazirodek, Mikołaj Kanoniuk,
    Maciej Wicher, Tomasz Staszków i Piotr Urban.

    opiekun: p. Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
XXXIV Międzynarodowy Bieg Uliczny im. Tadeusza Zielińskiego
  • I miejsce w kat. chłopców z klas IV–VI — reprezentant naszej szkoły Dawid Kazirodek (kl. VI),
  • III miejsce w kat. chłopców z klas IV–VI — reprezentant naszej szkoły Mikołaj Kanoniuk (kl. VI),
  • IV miejsce w kat. chłopców z klas IV–VI — reprezentant naszej szkoły Maciej Wicher (kl. VI).

Serdecznie gratulujemy!
ROK SZKOLNY 2015 / 2016
II edycja Biegów Przełajowych „Biała biega!!!”
  • I miejsce w kategorii klas I–III — reprezentantka naszej szkoły Martyna Koniuszy.

Serdecznie gratulujemy!
III Gminny Konkurs Matematyczny dla Przedszkolaków
  • I miejsce w kategorii zespołowej — reprezentanci naszej szkoły Jakub Matuszewski i Miłosz Król
    (oddział przedszkolny).
  • II miejsce w kategorii indywidualnej — reprezentant naszej szkoły Jakub Matuszewski
    (oddział przedszkolny).
  • III miejsce w kategorii indywidualnej — reprezentant naszej szkoły Miłosz Król
    (oddział przedszkolny).


Serdecznie gratulujemy!
II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zakładka do książki”
  • I miejsce w kategorii uczniów klas I-III — reprezentantka naszej szkoły Matylda Zieńko (kl. III).
  • wyróżnienie w kategorii dzieci mających 5–6 lat — reprezentant naszej szkoły Feliks Wieliński (od-
    dział przedszkolny).

    opiekun: panie Magdalena Sienkiewicz i Ewa Koniuszy

Serdecznie gratulujemy!
IX Powiatowy Przegląd Piosenki Ekologicznej
  • I miejsce w kategorii uczniów klas IV–VI — reprezentantka naszej szkoły Julia Dziamska (kl. V).

Serdecznie gratulujemy!
X Gminna Olimpiada Sportowa Klas I-III Szkół Podstawowych
  • I miejsce w kategorii indywidualnej uczniów klas II — reprezentantka naszej szkoły Anna Kadow.
  • II miejsce w kategorii indywidualnej uczniów klas III — reprezentantka naszej szkoły
    Martyna Koniuszy.
  • III miejsce w kategorii zespołowej dziewczynek z klas edukacji wczesnoszkolnej
    reprezentancja naszej szkoły.


Serdecznie gratulujemy!
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najwspanialszy bohater książkowy”
  • I miejsce ex aequo — reprezentanci naszej szkoły: Weronika Kapela, Stanisław Kubacki
    (oboje z kl. III).
  • II miejsce — reprezentantka naszej szkoły: Matylda Zieńko (kl. III).
  • wyróżnienie — reprezentantki naszej szkoły: Zuzanna Soboń (kl. III), Nina Król (kl. III).

Serdecznie gratulujemy!
XV Powiatowy Konkurs Muzykujących Dzieci i Młodzieży
  • I miejsce w kategorii klas IV–VI — reprezentantka naszej szkoły: Weronika Kajkowska (kl. V).
  • III miejsce w kategorii klas IV–VI — reprezentantka naszej szkoły: Berenika Strzelecka (kl. V).

Serdecznie gratulujemy!
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
  • wyróżnienie w kategorii Maluch — reprezentanci naszej szkoły:
    Patryk Stankiewicz (kl. III) i Wiktor Berdziński (kl. IV).
  • wyróżnienie w kategorii Beniamin — reprezentant naszej szkoły: Michał Zakrzewski (kl. V).
    opiekun: pani Maria Łaszkiewicz-Henszke

Serdecznie gratulujemy!
IV Gminny Konkurs Piosenki „Wiosenne Przebudzenie”
  • III miejsce w kategorii zespołów klas I–III — reprezentacja naszej szkoły:
    Amelia Brodziak, Anna Dziamska i Zuzanna Rybarczyk.


Serdecznie gratulujemy!
XVII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Piękno Ziemi Czarnkowsko-Trzcianeckiej”
  • wyróżnienie w kategorii klas I–III — reprezentantka naszej szkoły: Weronika Marzec (kl. II).

Serdecznie gratulujemy!
XIII Gminny Konkurs Matematyczny Szkół Podstawowych
  • I miejsce w kategorii klas IV — reprezentant naszej szkoły: Wiktor Berdziński.
  • II miejsce w kategorii klas V — reprezentant naszej szkoły: Michał Zakrzewski.

Serdecznie gratulujemy!
II Turniej Piłki Nożnej Klas IV–VI „Lolek”
  • II miejsce — reprezentacja naszej szkoły.

Serdecznie gratulujemy!
VIII Powiatowy Przegląd Piosenki „Muzyczne wędrówki po Europie”
  • III miejsce w kat. zespołów klas I-III — reprezentacja naszej szkoły:
    Anna Dziamska, Anna Kadow, Zuzanna Rybarczyk i Amelia Brodziak.
  • wyróżnienie w kat. klas IV–VI — reprezentantka naszej szkoły: Joanna Banasik.
  • wyróżnienie w kat. gimnazjów — reprezentantka naszej szkoły: Agata Tomczak .

Serdecznie gratulujemy!
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Baśniowy świat braci Grimm”
  • wyróżnienie — reprezentantka naszej szkoły: Małgorzata Stawicka (oddział przedszkolny).

Serdecznie gratulujemy!
Czwórbój Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych w kategorii dziewcząt i chłopców
  • III miejsce w kat. dziewcząt — reprezentacja naszej szkoły: Dorota Urban, Martyna Andrzejczak,
    Dorota Wróblewska, Zuzanna Patyniak, Gabriela Golonka i Weronika Kajkowska.
  • III miejsce w kat. chłopców — reprezentacja naszej szkoły: Maciej Wicher, Dawid Kazirodek,
    Aleksander Gajeński, Maciej Bednarek, Mikołaj Kanoniuk i Jakub Witek.


Serdecznie gratulujemy!
Gminny Konkurs Piosenki „Wiosenne przebudzenie”
  • II miejsce w kat. zespół kl. I–III — reprezentujące naszą szkołę: Anna Dziamska,
    Amelia Brodziak i Zuzanna Rybarczyk.
  • III miejsce w kat. zespół oddziału przedszkolnego — reprezentujący naszą szkołę:
    Maria Piduch, Adrianna Kapela i Marian Dąbrowski.
  • III miejsce w kat. solistka kl. I–III — reprezentująca naszą szkołę Oliwia Bednarek.
  • wyróżnienie w kat. solistka oddziału przedszkolnego — reprezentująca naszą szkołę Natalia Bielej.

Serdecznie gratulujemy!
Gminny Konkurs Recytatorski „Wiosenne spotkania z poezją”
  • II miejsce — reprezentująca naszą szkołę: Matylda Zieńko (kl. III).
  • III miejsce — reprezentujący naszą szkołę: Jano Felsmann (kl. II).
  • III miejsce — reprezentujący naszą szkołę: Waldemar Maćkowiak i Grzegorz Kaizer (kl. I).

Serdecznie gratulujemy!
Gminny Turniej Sportowy Dzieci Klas I-III Szkół Podstawowych
  • II miejsce — reprezentująca naszą szkołę: klasa III.
  • III miejsce — reprezentująca naszą szkołę: klasa II.
  • IV miejsce — reprezentująca naszą szkołę klasa I.

Serdecznie gratulujemy!
XIII Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną
  • I miejsce ex equo — reprezentujący naszą szkołę: Maria i Tomasz Piduch (kl. 0),
    Daniela Dąbrowska (kl. I), Kamil Kasperek i Dominik Wydra z mamą (kl. IV),
    Jakub Śliwiński z mamą (kl. VI).
  • II miejsce ex equo — reprezentujący naszą szkołę: uczniowie klasy I.
  • III miejsce ex equo — reprezentujący naszą szkołę: dzieci z oddziału przedszkolnego,
    uczniowie klasy V.


Serdecznie gratulujemy!
VI Miedzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Ziemi Trzcianeckiej
  • II miejsce — reprezentanci naszej szkoły: Adrianna Kapela i Miłosz Król.
    opiekun: pani Felicja Dobranowska

Serdecznie gratulujemy!
III Rodzinny Konkurs na Najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową
  • I miejsce ex aequo — reprezentujący naszą szkołę Hubert Gołaś i Wiktor Berdziński,
  • I miejsce ex aequo — reprezentujące naszą szkołę Lena Felsmann z mamą,
  • III miejsce ex aequo — reprezentujący naszą szkołę Michalina Balawender z rodzicami.

Serdecznie gratulujemy!
I Powiatowy Konkurs „Święci na miarę (naszych czasów)”
  • I miejsce w kat. oddz. przedszk. — reprezentantka naszej szkoły: Natalia Bielej,
    św. Dorota z Cezarei,
  • II miejsce w kat. oddz. przedszk. — reprezentant naszej szkoły: Miłosz Król,
    św. Maksymilian Maria Kolbe,
  • III miejsce w kat. oddz. przedszk. — reprezentant naszej szkoły: Tymoteusz Pańkow,
    św. Faustyna Kowalska,
  • I miejsce w kat. klas I–III — reprezentantka naszej szkoły: Klaudia Tomkiewicz, św. Barbara,
  • wyróżnienie w kat. klas I-III — reprezentantka naszej szkoły: Martyna Żak, św. Faustyna Kowalska,
  • wyróżnienie w kat. klas I-III — reprezentantka naszej szkoły: Agata Wardak, św. Maksymilian Kolbe,
  • wyróżnienie w kat. klas I-III — reprezentantka naszej szkoły: Nina Król, św. Nino,
  • I miejsce w kat. klas IV–VI — reprezentantka naszej szkoły: Anna Wolniak, św. Piotr,
  • II miejsce w kat. klas IV–VI — reprezentantka naszej szkoły: Lena Felsmann,
    Matka Boża z La Salette,
  • III miejsce w kat. klas IV–VI — reprezentantka naszej szkoły: Wiktoria Henyk, św. Jadwiga,
  • wyróżnienie w kat. klas IV–VI — reprezentantka naszej szkoły: Hanna Wikieł,
    św. Faustyna Kowalska,
  • wyróżnienie w kat. klas IV–VI — reprezentantka naszej szkoły: Julia Majorczak, św. Marta.

Serdecznie gratulujemy!
VI Powiatowy Konkurs Piosenki Chrześcijańskiej Cecyliada 2015
  • wyróżnienie w kat. solistów kl. I-III — reprezentant naszej szkoły: Waldemar Maćkowiak,
  • I miejsce w kat. zespołów kl. I-III — reprezentanci naszej szkoły: Anna Kadow, Julia Jaworska,
    Jano Felsmann i Roland Grześ,
  • wyróżnienie w kat. zespołów kl. I-III — reprezentanci naszej szkoły: Daria Banach, Nina Król,
    Matylda Zieńko i Stanisław Kubacki,
  • I miejsce w kat. solistów kl. IV-VI — reprezentantka naszej szkoły: Joanna Banasik,
  • III miejsce w kat. zespołów kl. IV-VI — reprezentanci naszej szkoły: Julia Mikanowicz, Franciszek
    Biegowski, Berenika Strzelecka i Malwina Brodziak.


Serdecznie gratulujemy!
III Powiatowy Konkurs Plastyczny „Słowem Malowane — Bajki i Baśnie”
  • II miejsce — reprezentant naszej szkoły: Adam Moroz (kl. V),
  • wyróżnienie — reprezentantki naszej szkoły: Dorota Urban (kl. VI), Weronika Kapela (kl. III),
    Julia Mikanowicz (kl. V).

    opiekun: pani Małgorzata Grzyb

Serdecznie gratulujemy!
VIII Gminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków „Barwy Jesieni”
  • I miejsce — reprezentant naszego oddziału przedszkolnego: Jakub Matuszewski.

    opiekunki: panie Felicja Dobranowska i Ewa Koniuszy

Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Wiedzy „Jan Paweł II — Patron Rodziny”
  • I miejsce w kat. SP kl. 3-4 — reprezentantka naszej szkoły: Anna Wolniak, klasa IV,
  • II miejsce w kat. SP kl. 3-4 — reprezentant naszej szkoły: Wiktor Berdziński, klasa IV.


Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II — Patron Rodziny”
  • I miejsce w kat. SP kl. 1-3 — reprezentantka naszej szkoły: Weronika Kapela, klasa III,
  • II miejsce w kat. SP kl. 1-3 — reprezentant naszej szkoły: Martyna Żak, klasa II.


Serdecznie gratulujemy!
XV Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej „Malwa 2015”
  • I miejsce — reprezentantka naszej szkoły Julia Dziamska z kl. V.


Serdecznie gratulujemy!
VI Turniej Orlika o Puchar Premiera (edycja dla roczników 2002–2003)
  • I miejsce i awans do dalszych rozgrywek w kat. dziewcząt — reprezentacja naszej szkoły w składzie:
    Dorota Urban, Beata Sosnowska, Zuzanna Patyniak, Martyna Andrzejczak, Oliwia Pietruszka,
    Agata Tomczak.

    opiekun: pan Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
VI Turniej Orlika o Puchar Premiera (edycja dla roczników 2004-2005)
  • II miejsce — reprezentacja naszej szkoły w składzie:
    Piotr Urban, Maciej Bednarek, Tomasz Staszków, Maciej Wicher, Dawid Kazirodek,
    Jan Romanowicz, Mateusz Sumiński.

    opiekun: pan Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
ROK SZKOLNY 2014 / 2015
II Gminny Konkurs Matematyczny dla Przedszkolaków
  • I miejsce w kat. zespołów — reprezentacja naszej szkoły: Marta Bryk i Grzegorz Kaizer,
  • I miejsce w kat. indywidualnej — reprezentantka naszej szkoły Marta Bryk.
  • III miejsce w kat. indywidualnej — reprezentant naszej szkoły Grzegorz Kaizer.
    opiekun: pani Felicja Dobranowska

Serdecznie gratulujemy!
XIV Powiatowy Konkurs Muzykujących Dzieci
  • I miejsce — reprezentant naszej szkoły Arkadiusz Zawalniak z kl. VI.

opiekun: pan Bartosz Śliwiński

Serdecznie gratulujemy!
Konkurs „Mały kolekcjoner — wielka pasja”
  • I miejsce — reprezentant naszej szkoły Tymoteusz Felcyn z oddziału przedszkolnego,
  • wyróżnienie — reprezentantka naszej szkoły Roksana Kilian z oddziału przedszkolnego,
  • wyróżnienie — reprezentantka naszej szkoły Aleksandra Skuza z oddziału przedszkolnego,
    opiekun: panie Felicja Dobranowska i Ewa Koniuszy

Serdecznie gratulujemy!
I Turniej Piłki Nożnej Klas IV–VI „Lolek”
  • II miejsce — reprezentacja naszej szkoły w składzie:
    Kacper Frąckowiak, Jeremiasz Lisiak, Jakub Witek, Aleksander Gajeński, Norbert Gatkowski,
    Michał Majchrzak, Fabian Kaczmarek i Jakub Śliwiński.

    opiekun: pan Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
IX Gminna Olimpiada Lekkoatletyczna Klas I–III Szkół Podstawowych
  • I miejsce w kat. dziewcząt z klas I — reprezentantka naszej szkoły Anna Kadow,
  • II miejsce w kat. chłopców z klas III — reprezentant naszej szkoły Maciej Bednarek,
  • III miejsce w kat. dziewcząt z klas I — reprezentantka naszej szkoły Julia Jaworska,
  • III miejsce w klasyfikacji ogólnej chłopców — reprezentanci naszej szkoły.


Serdecznie gratulujemy!
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zakładka do książki”
  • I miejsce — reprezentantka naszej szkoły Weronika Marzec, uczennica klasy I.

    opiekun: pani Agnieszka Kapela

Serdecznie gratulujemy!
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wiosenne Spotkania z Poezją” dla klas I–III
  • I miejsce w kat. klas I — duet naszej szkoły Amelia Brodziak i Jano Felsmann,
  • wyróżnienie w kat. klas II — reprezentantka naszej szkoły Nina Król,
  • wyróżnienie w kat. klas III — duet naszej szkoły Kasandra Sawińska i Hanna Wikieł.


Serdecznie gratulujemy!
Gminna Olimpiada Sportowa Klas I–III
  • I miejsce w kat. klas I — reprezentacja naszej szkoły,
  • II miejsce w kat. klas II-III — reprezentacja naszej szkoły

    opiekunowie: Agnieszka Kapela, Agnieszka Werte i Magdalena Sienkiewicz oraz Bartosz Śliwiński

Serdecznie gratulujemy!
Miejsko-Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
  • II miejsce w kat. szkół miasta i gminy Trzcianka — reprezentacja naszej szkoły:
    Joanna Banasik, Michalina Balawender, Kacper Frąckowiak
    Aleksander Gajeński (wszyscy z kl. V).

    opiekun: pani Agnieszka Werte

Serdecznie gratulujemy!
Gminne Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych szkół podstawowych
  • awans do rozgrywek powiatowych — reprezentanci naszej szkoły:
    Mikołaj Kanoniuk (kl. IV), Dawid Kazirodek (kl. IV), Jagoda Rojewska (kl. VI)
    i Wiktor Stolarski (kl. VI).

    opiekun: pan Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
XII Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną
  • II miejsce w kat. zbiorowej — reprezentanci naszej szkoły: klasa IV.
  • III miejsce w kat. indywidualnej — reprezentantka naszej szkoły Kasandra Sawińska z klasy III.

    opiekun: pani Agnieszka Kapela

Serdecznie gratulujemy!
III Wojewódzki Konkurs na Lalkę Teatralną
  • Wyróżnienie — reprezentantka naszej szkoły Weronika Kapela z klasy II.

    opiekun: pani Agnieszka Kapela

Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
  • III miejsce w kat. szk. podst.— reprezentantka naszej szkoły Julia Mazur z klasy VI.

    opiekun: pan Andrzej Poniatowski

Serdecznie gratulujemy!
V Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Ziemi Trzcianeckiej
  • I miejsce — reprezentacja naszej zerówki w składzie: Marta Bryk i Waldemar Maćkowiak

    opiekun: pani Felicja Dobranowska

Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs z okazji Światowego Dnia Walki z Otyłością „Smukli, zgrabni, sprawni”
  • I miejsce dla naszej szkoły.

    szkolny koordynator akcji: pani Jadwiga Górska

Cieszymy się z sukcesu!
Gminne Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt ze szkół podstawowych
  • II miejsce — reprezentacja naszej szkoły w składzie:
    Michalina Balawander, Agata Tomczak, Jagoda Rojewska, Beata Sosnowska,
    Zuzanna Patyniak, Dorota Urban i Martyna Andrzejczak.


    opiekun: pan Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
II Międzyszkolny Konkurs na Najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową
  • I miejsceIgnacy Biegowski z klasy I i Franciszek Biegowski z klasy III naszej szkoły,
  • II miejsceLena Felsmann z klasy III i Jano Felsmann z klasy I naszej szkoły,
  • III miejsce — reprezentacja świetlicy naszej szkoły w składzie:
    Marta Krychowiak z klasy III, Otylia Bednarek z klasy III, Anna Dziamska z klasy IV,
    Julia Majorczak z klasy III, Anna Wolniak z klasy III.



Serdecznie gratulujemy!
Gminny Turniej w Unihokeju dziewcząt
  • III miejsce — reprezentacja naszej szkoły w składzie:
    Dorota Urban, Beata Sosnowska, Zuzanna Patyniak, Oliwia Patyniak
    i Agata Tomczak.


    opiekun: pan Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
V Powiatowy Konkurs Piosenki Chrześcijańskiej Cecyliada 2014
  • I miejsce w kat. zespołów klas I–III szk. podst. — reprezentacja klasy I naszej szkoły w składzie:
    Amelia Brodziak, Zuzanna Rybarczyk, Julia Jaworska, Anna Dziamska, Anna Kadow,
    Stanisław Mumot, Maksymilian Wyrzykowski i Jano Felsmann;
    opiekun: pani Agnieszka Kapela

  • II miejsce w kat. solistów klas IV–VI szk. podst. — reprezentantka naszej szkoły: Julia Dziamska;
    opiekun: s. mgr Beata Czop FRM

  • II miejsce w kat. zespołów klas IV–VI szk. podst. — trio z naszej szkoły w składzie:
    Agata Tomczak, Jagoda Rojewska i Jan Pietras.
    opiekun: pan Bartosz Śliwiński



Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs „Plejada Świętych”
  • I miejsce w kat. klas I–III szk. podst. — reprezentantka naszej szkoły Lena Felsmann z klasy III.

    opiekun: pan Bartosz Śliwiński

Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II — Świętymi bądźcie”
  • III miejsce w kat. klas I–III szk. podst. — reprezentantka naszej szkoły Weronika Kapela z klasy II.


Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Wiedzy „Jan Paweł II — Świętymi bądźcie”
  • I miejsce w kat. klas III–IV szk. podst. — reprezentantka naszej szkoły Anna Wolniak z klasy III,
  • II miejsce w kat. klas III–IV szk. podst. — reprezentant naszej szkoły Wiktor Berdziński z klasy III.



Serdecznie gratulujemy!
Podsumowanie roku sportowego 2013/20142014 dla szkół podstawowych w Gminie Trzcianka
  • III miejsce w klasyfikacji na najbardziej usportowioną szkołę — dla naszej szkoły.
  • III miejsce w okolicznościowym turnieju piłkarskim — reprezentacja naszej szkoły.

    opiekun: pan Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska dziewcząt
  • I miejsce i awans do etapu wojewódzkiego — reprezentacja naszej szkoły w składzie:
    Martyna Andrzejczak, Michalina Balawander, Dorota Urban,
    Zuzanna Patyniak, Beata Sosnowska i Oliwia Patyniak.

    opiekun: pan Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska chłopców
  • III miejsce — reprezentacja naszej szkoły w składzie:
    Aleksander Gajeński, Norbert Gatkowski, Jakub Śliwiński, Jeremiasz Lisiak,
    Jakub Witek, Kacper Frąckowiak i Dawid Kazirodek.

    opiekun: pan Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
ROK SZKOLNY 2013 / 2014
Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania „Cztery Pory Roku Muminków”
  • I miejsce i tytuł Mistrza Pięknego Czytania w kat. klas I–III szk. podst. —
    reprezentantka naszej szkoły: Julia Dziamska.


Serdecznie gratulujemy!
VIII Gminna Olimpiada Sportowa Klas I–III Szkoły Podstawowej
  • I miejsce w kat. chłopców klas II — reprezentant naszej szkoły: Maciej Bednarek;
  • II miejsce w kat. chłopców klas II — reprezentant naszej szkoły: Szymon Kadow;
  • II miejsce w kat. dziewcząt klas III — reprezentantka naszej szkoły: Maria Krychowiak;
  • III miejsce w kat. zespołowej dziewcząt — reprezentacja naszej szkoły;
  • III miejsce w kat. zespołowej chłopców — reprezentacja naszej szkoły.


Serdecznie gratulujemy!
Konkurs Muzykujących Dzieci 2014
  • I miejsce w kat. kl. IV–VI szk. podst. — reprezentant naszej szkoły: Roman Wróblewski (kl. VI).

    opiekun: pan Bartosz Śliwiński

Serdecznie gratulujemy!
I Gminny Konkurs Matematyczny dla Przedszkolaków
  • I miejsce w kat. indywidualnej — reprezentantka naszego oddziału przedszkolnego: Anna Dziamska;
  • III miejsce w kat. zespołowej — reprezentacja naszego oddziału przedszkolnego w składzie:
    Anna Dziamska, Anna Kadow, Agnieszka Sembratowicz.
     

    opiekun: pani Felicja Dobranowska

Serdecznie gratulujemy!
Indywidualne Mistrzostwa w Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych
    Etap gminny
  • awans do etapu powiatowego w kat. klas V szk. podst. — reprezentant naszej szkoły:
    Wiktor Stolarski.
  • awans do etapu powiatowego w kat. klas VI szk. podst. — reprezentanci naszej szkoły:
    Maria Moskal, Krzysztof Kazirodek, Roman Wróblewski.

    Etap powiatowy
  • awans do etapu wojewódzkiego w kat. klas VI szk. podst. — reprezentant naszej szkoły:
    Roman Wróblewski.


    opiekun: pan Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
XVIII Ogólnopolski Konkurs „Mój Szkolny Kolega z Misji”
  • III miejsce w kat. klas I–III szk. podst. — Szkolne Koło Misyjne z Katolickiej Szkoły Podstawowej.

    opiekun: pani Jadwiga Górska

Serdecznie gratulujemy!
Gminny Turniej Sportowy Klas I-III szkół podstawowych
  • I miejsce w kat. klas I — reprezentacja naszej szkoły,
     
  • II miejsce w kat. klas III — reprezentacja naszej szkoły,
     
  • III miejsce w kat. klas II — reprezentacja naszej szkoły.

    opiekun: pani Agnieszka Kapela

Serdecznie gratulujemy!
XII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wiosenne Spotkania z Poezją””
  • I miejsce w kat. klas III — duet z naszej szkoły w składzie: Julia Dziamska i Weronika Kajkowska,
     
  • II miejsce w kat. klas 0 — reprezentantka naszego oddziału przedszkolnego: Anna Dziamska,
     
  • II miejsce w kat. klas II — reprezentantka naszej szkoły: Kasandra Sawińska.

    opiekun: pani Agnieszka Kapela

Serdecznie gratulujemy!
II Wojewódzki Konkurs Plastyczny na Lalkę Teatralną
  • II miejsce — reprezentant naszej szkoły: Jan Romanowicz kl. II.

    opiekun: pani Agnieszka Kapela

Serdecznie gratulujemy!
III Gminny Konkurs Piosenki Wiosennej „Wiosenne przebudzenie”
  • I miejsce w kat. zespołów kl. 0 — zespół z naszego oddziału przedszkolnego:
    Julia Jaworska, Zuzanna Rybarczyk, Maksymilian Wyrzykowski.
     
  • I miejsce w kat. zespołów kl. I-III — zespół z klasy III naszej szkoły w składzie:
    Julia Dudra, Lidia Wojciechowska, Weronika Kajkowska.
     
  • II miejsce w kat. solistów kl. I-III — reprezentantka klasy III naszej szkoły: Julia Dziamska.

    opiekunowie: pani mgr Felicja Dobranowska i pani Ewa Koniuszy

Serdecznie gratulujemy!
XIV Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”
  • III miejsce w kat. U-10 chłopców — reprezentacja naszej szkoły w składzie:
    Szymon Kadow, Jan Romanowicz, Maciej Bednarek, Mateusz Sumiński, Piotr Urban,
    Paweł Siedlecki, Bartosz Smulski, Eryk Cyrulik, Dawid Kazirodek i Maciej Wicher.
     
  • V miejsce w kat. U-12 dziewcząt — reprezentacja naszej szkoły w składzie:
    Beata Sosnowska, Martyna Andrzejczak, Amelia Graczyk, Agata Tomczak,
    Michalina Balawender, Joanna Banasik, Zuzanna Patyniak i Dorota Urban.
     
  • V miejsce w kat. U-12 chłopców — reprezentacja naszej szkoły w składzie:
    Jeremiasz Lisiak, Jakub Witek, Norbert Gatkowski, Aleksander Gajeński,
    Jakub Napieralski, Jakub Śliwiński i Michał Majchrzak.

    opiekun: pan Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
IV Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Ziemi Trzcianeckiej
  • II miejsce — reprezentacja naszego oddziału przedszkolnego:
    Agnieszka Sembratowicz i Anna Dziamska.

    opiekun: pani Felicja Dobranowska

Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”
  • wyróżnienie — reprezentant naszej szkoły: Aleksander Gorczyński (klasa II).

Serdecznie gratulujemy!
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Nasze Czułe Serca” 2013
  • laureaci konkursu — reprezentanci naszej szkoły:
    • Jano Felsmann (oddział przedszkolny),
    • Weronika Kapela (klasa I), Matylda Zieńko (klasa I),
    • Lena Felsmann (klasa II),
    • Oliwia Petruszka (klasa V), Jagoda Rojewska (klasa V).


Serdecznie gratulujemy!
I Gminny Festiwal Kolęd i Piosenek Świątecznych dla Przedszkolaków
  • wyróżnienie — reprezentantka naszej szkoły: Anna Dziamska

    opiekun: pani Felicja Dobranowska

Serdecznie gratulujemy!
IV Powiatowy Konkurs Piosenki Chrześcijańskiej Cecyliada 2013
  • I miejsce w kategorii zespołów kl. I-III — reprezentantki naszej szkoły: Julia Frycz, Julia Dziamska,
    Julia Mikanowicz, Weronika Kajkowska, Lidia Wojciechowska, Berenika Strzelecka
    Maria Krychowiak.

    opiekun: pani Agnieszka Kapela

  • III miejsce w kategorii zespołów kl. IV-VI — reprezentantki naszej szkoły: Agata Tomczak, Jagoda
    Rojewska, Julia Mazur i Malwina Brodziak.

    opiekun: pan Bartosz Śliwiński

Serdecznie gratulujemy!
Gminne Mistrzostwa w Unihokeju chłopców szkół podstawowych
  • IV miejsce — reprezentacja naszej Szkoły w składzie: Michał Majchrzak, Jeremiasz Lisiak, Fabian
    Kaczmarek, Jakub Rybarczyk, Krzysztof Kazirodek, Roman WróblewskiAleksander Gajeński.


    opiekun: pan Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
VI Gminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków „Barwy Jesieni”
  • II miejsce — reprezentantka naszej Szkoły: Amelia Brodziak, oddział przedszkolny.

    opiekunka: pani mgr Felicja Dobranowska

Serdecznie gratulujemy!
I Powiatowy Konkurs Plastyczno-Literacki „Słowem malowane”
  • wyróżnienie — reprezentantka naszej Szkoły: Weronika Kapela kl. I

    opiekunka: pani mgr Agnieszka Kapela

Serdecznie gratulujemy!
Gminne Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej chłopców kl. IV–VI szkół podstawowych
  • II miejsce — reprezentacja naszej Szkoły w składzie: Aleksander Gajeński, Roman Wróblewski,
    Jeremiasz Lisiak, Krzysztof Kazirodek, Jakub Rybarczyk i Fabian Kaczmarek.


    opiekun: pan Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej chłopców klas IV szkół podstawowych
  • II miejsce — reprezentacja naszej Szkoły w składzie: Fabian Kaczmarek, Maciej Majchrzak,
    Jakub Śliwiński, Aleksander Gajeński, Norbert Gatkowski i Jeremiasz Lisiak.


    opiekun: pan Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
ROK SZKOLNY 2012 / 2013
XI Powiatowy Bieg Przełajowy im. Tadeusza Zielińskiego
  • II miejsce na dyst. 600 m w kat. chłopców (2000–2002) — reprezentant naszej Szkoły:
    Marcin Kowalczyk kl. VI


    opiekun: pan Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Międzyszkolny Konkurs Sienkiewiczowski (org. Szkoła Podstawowa nr 1 w Czarnkowie)
  • I miejsce w kategorii teatralnej — reprezentantka naszej Szkoły: Julia Lisiak kl. VI

    opiekunka: pani mgr Alicja Smulska

Serdecznie gratulujemy!
Gminny Turniej Sportowy Szkół Podstawowych w kat. kl. I–III
  • I miejsce w kat. drużyn kl. I — reprezentacja naszej Szkoły w składzie:
    Marta Krychowiak, Julia Majorczak, Anna Wolniak, Amelia Konrad,
    Katarzyna Wielińska, Tomasz Staszków, Maciej Bednarek, Piotr Urban,
    Szymon Kadow, Mateusz Sumiński.

  • II miejsce w kat. drużyn kl. III — reprezentacja naszej Szkoły w składzie:
    Martyna Andrzejczak, Adrianna Kiełbińska, Zuzanna Patyniak, Dorota Urban,
    Dorota Wróblewska, Aleksander Gajeński, Michał Majchrzak, Kacper Frąckowiak,
    Fabian Kaczmarek, Jeremiasz Lisiak.

  • III miejsce w kat. drużyn kl. II — reprezentacja naszej Szkoły w składzie:
    Maria Krychowiak, Weronika Kajkowska, Julia Dziamska, Julia Dudra,
    Oliwia Patyniak, Dawid Kazirodek, Kamil Sołtysiak, Maciej Wicher,
    Michał Zakrzewski, Eryk Cyrulik


    opiekunowie: p. Agnieszka Kapela, p. Magdalena Sienkiewicz, p. Bartosz Śliwiński

Serdecznie gratulujemy!
Gminny konkurs recytatorski „Wiosenne spotkania z poezją”
  • I miejsce w kat. kl. II — reprezentantki naszej Szkoły:
    Weronika Kajkowska i Berenika Strzelecka,
  • III miejsce w kat. kl. 0 — reprezentantka naszej Szkoły: Weronika Kapela.

     

Serdecznie gratulujemy!
Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
  • III miejsce — reprezentacja naszej Szkoły w składzie: Marcin Kowalczyk kl. VI,
    Jakub Rybarczyk kl. V, Filip Rodzik kl. V.


    opiekunka: pani mgr Agnieszka Kapela

Serdecznie gratulujemy!
Miejsko-Gminny Konkurs na Inscenizację Wierszy Juliana Tuwima
  • II miejsce — reprezentacja zerówki naszej Szkoły.

    opiekunki: pani mgr Felicja Dobranowska i pani Ewa Koniuszy

Serdecznie gratulujemy!
III Mikołajkowy Turniej Szachowy MDK w Trzciance
  • II miejsce w kat. wiekowej do lat 6. — reprezentant naszej Szkoły Wiktor Berdziński (kl. I).

     

Serdecznie gratulujemy!
Konkurs plastyczny Muzeum Ziemi Nadnoteckiej w Trzciance
  • II miejsce — reprezentantka naszej Szkoły Berenika Rita Strzelecka,
  • wyróżnienie — reprezentanci naszej Szkoły Julia Mikanowicz i Aleksy Urbaniak.

     

Serdecznie gratulujemy!
Gminne Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt szkół podstawowych
  • IV miejsce — reprezentacja naszej Szkoły w składzie: Julia Lisiak, Agnieszka Zembska,
    Weronika Odwrot, Sandra Francuzik, Wiktoria Smulska, Jagoda Rojewska.


    opiekun: pan Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Gminne Mistrzostwa w Unihokeju chłopców szkół podstawowych
  • IV miejsce — reprezentacja naszej Szkoły w składzie: Szymon Wankiewicz, Mikołaj Makucki,
    Marcin Kowalczyk, Mateusz Kowalczyk, Roman Wróblewski i Maciej Majchrzak.


    opiekun: pan Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Gminne Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców szkół podstawowych
  • III miejsce — reprezentacja naszej Szkoły w składzie: Krzysztof Kazirodek, Szymon Wankiewicz,
    Mikołaj Makucki, Marcin Kowalczyk, Mateusz Kowalczyk, Roman Wróblewski.


    opiekun: pan Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
III Powiatowy Konkurs Piosenki Chrześcijańskiej „Cecyliada 2012”
  • II miejsce w kat. solistów klas edukacji wczesnoszkolnej — Malwina Brodziak,
  • II miejsce w kat. zespołów klas I–III — zespół w składzie: Weronika Kajkowska, Oliwia Patyniak,
    Lidia Wojciechowska, Maciej Wicher, Julia Dziamska, Julia Frycz,
  • III miejsce w kat. zespołów klas I–III — grupa wokalna w składzie: Dorota Urban, Joanna Banasik,
    Michał Majchrzak, Zuzanna Patyniak, Sarah Wijatkowska, Martyna Andrzejczak,
  • wyróżnienie w kat. uczniów klas IV–VI — Agata Tomczak,
  • wyróżnienie w kat. zespołów klas IV–VI — trio w składzie: Zbigniew Zakrzewski,
    Jakub Rybarczyk, Konrad Grześ.


     

Serdecznie gratulujemy!
V Gminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków – „Barwy jesieni”
  • I miejsce — uczeń naszego oddz. przedszkolnego Mieszko Mazur.

    opiekunki: pani mgr Felicja Dobranowska i pani mgr Ewa Koniuszy

Serdecznie gratulujemy!
Mistrzostwa Miasta i Gminy Trzcianka w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
  • III miejsce — reprezentacja naszej Szkoły w składzie:
    Maciej Majchrzak, Mateusz i Marcin Kowalczykowie, Szymon Wankiewicz,
    Mikołaj Makucki, Roman Wróblewski.


    opiekun: pan Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – eliminacje do zawodów powiatowych
  • III miejsce w kategorii roczników 2001–2002 — reprezentacja naszej Szkoły w składzie:
    Jakub Rybarczyk, Krzysztof Kazirodek, Jakub Wicher,
    Mateusz Kowalczyk, Marcin Kowalczyk i Jan Pietras.

    opiekun: pan Marcin Wiśniewski


Serdecznie gratulujemy!
KONTAKT
katolik.trzcianka@gmail.com