INFORMACJE   ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY     M E N U
     
– Z życia szkoły:
Galeria 2021.03.01b
Urodziny w oddziale przedszkolnym, czyli...
świętujemy z naszym rówieśnikiem jubilatem.

1 marca 2021 r.
fot. Archiwum Szkoły (aut. Ewa Koniuszy)
tekst: Ewa Koniuszy
Urodziny w oddziale przedszkolnym
Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest to dla niego szczególny czas. To właśnie ten mały człowiek w tym dniu znajduje się w centrum naszej uwagi.
Jest najważniejszy, a inni zastanawiają się, w jaki sposób mogą mu sprawić radość i przyjemność. Dzień ten stanowi symbol jego narodzin i przyjścia na świat. Urodziny w naszym oddziale przedszkolnym to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostanie w pamięci dzieci, a w szczególności jubilata. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dlatego w naszym oddziale przedszkolnym świętujemy urodziny każdego dziecka.
Dnia 1 marca 2021 r. w zerówce obchodził je Oliwier Wojniusz. Koleżanki, koledzy oraz panie wychowawczynie zaśpiewali jubilatowi "Życzymy, życzymy…", złożyli życzenia, pragnąc, by w jego życiu były zawsze obecne uśmiech, radość i zdrowie. Oliwier pełny szczęścia w podziękowaniu za pamięć poczęstował wszystkich cukierkami oraz smacznym tortem z owocami.
KONTAKT
katolik.trzcianka@gmail.com