INFORMACJE   ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY     KLASY GIMNAZJALNE   M E N U
     
– Z życia szkoły:
Galeria
Pożegnanie klasy III gimnazjalnej, czyli...
... życzymy Wam pozytywnego podążania na drogach dalszego życia szkolnych doświadczeń.

21 czerwca 2018 r.
fot. Archiwum Szkoły (aut. Krzysztof Felsmann)
tekst: Krzysztof Felsmann
W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem [...].
Na ostatek odłożono dla mnie wieniec sprawiedliwości [...].
(2 Tm 4,7-8)
Pożegnanie klasy III gimnazjalnej
Zbliżają się wakacje. Uczniowie klasy III gimnazjalnej w czwartek, 21 czerwca, pożegnali się z naszą szkołą. O godz. 16.30 w kościele pw. św. Jana Chrzciciela została odprawiona msza święta celebrowana przez prefekta szkoły ks. Mariusza Maćkowiaka MS. Kapłan wskazywał naszym absolwentom na wartość modlitwy w codziennym życiu.
Następnie uczniowie, ich rodzice i nauczyciele przeszli do gościnnie udostępnionej auli Zespołu Szkół Technicznych, gdzie nastąpiła gala. Gimnazjaliści zwarci i pełni nadziei uroczyście podkreślali swoją obecność w naszej szkole. Trzecioklasiści usłyszeli życzenia składane przez dyrektor szkoły Bożenę Wargin i wychowawcę klasy Joannę Szpakowską. Wyróżniono najlepszą uczennicę Wiktorię Franczyszyn, która dokonała wpisu do złotej księgi szkoły wraz z rodzicami.
Nasi absolwenci dotarli na kraniec drogi gimnazjalnej, ale przed nimi otwiera się nowy szlak edukacyjny pełen nowych możliwości.
Drodzy Uczniowie, życzymy Wam szerokiej drogi, wielkiego zaangażowania na rzecz własnego rozwoju i pozytywnego podążania na drogach dalszego życia szkolnych doświadczeń.
KONTAKT
katolik.trzcianka@gmail.com