INFORMACJE     PODSTAWÓWKA   M E N U
     
– Z życia zerówki:
Galeria 2022.06.23a
Zerówkowe urodziny, czyli...
świętujemy z naszymi jubilatami.

23 czerwca 2022 r.
fot. Archiwum Szkoły (aut. Ewa Koniuszy)
tekst: Ewa Koniuszy
Zerówkowe urodziny
Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest to dla niego niezwykły czas. To właśnie ten mały człowiek w tym dniu znajduje się w centrum naszej uwagi.
Jest najważniejszy, a inni zastanawiają się, w jaki sposób mogą mu sprawić radość i przyjemność. Dzień ten stanowi symbol jego narodzin i przyjścia na świat. Urodziny w naszym oddziale przedszkolnym to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostanie w pamięci dzieci, a w szczególności jubilata. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dlatego w naszym oddziale przedszkolnym świętujemy urodziny każdego dziecka.
Przed wakacjami w zerówce w dniu 23 czerwca 2022 r. obchodzili je Józef Dąbrowski, Nikodem Kowalski, Zuzanna Bednarek. Koledzy oraz panie wychowawczynie zaśpiewali jubilatom "Życzymy, życzymy…", złożyli życzenia, pragnąc, by w ich życiu były zawsze obecne uśmiech, radość i zdrowie. Solenizanci pełni szczęścia w podziękowaniu za pamięć poczęstowali wszystkich cukierkami.
KONTAKT
katolik.trzcianka@gmail.com