INFORMACJE     PODSTAWÓWKA   GIMNAZJUM   M E N U
     
– Osiągnięcia
ROK SZKOLNY 2017 / 2018
V Międzyprzedszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych „Jasełka”
  • II miejscezespół naszego oddziału przedszkolnego.
    opiekun: p. Felicja Dobranowska i p. Ewa Koniuszy
Serdecznie gratulujemy!
V Gminny Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych dla Przedszkolaków
  • II miejsce — reprezentantka naszego oddziału przedszkolnego Hanna Mikołajczak.
Serdecznie gratulujemy!
XXII Gwiazdkowy Turniej Warcabowy
  • I miejsce w grupie do lat 6 — reprezentantka naszego oddziału przedszkolnego Zofia Menska,
  • II miejsce w grupie do lat 6 — reprezentantka naszego oddziału przedszkolnego
    Wiktoria Wiśniewska.
Serdecznie gratulujemy!
Gminny Konkurs Recytatorski „Wiersze Tuwima i Brzechwy”
  • wyróżnienie — reprezentantka naszego oddziału przedszkolnego Michalina Stańczyk.
    opiekun: p. Ewa Koniuszy
Serdecznie gratulujemy!
III Gminny Konkurs Piosenki „Jesień wokół nas”
  • wyróżnienie — reprezentantka naszego oddziału przedszkolnego Antonina Wiśniewska.
    opiekun: p. Ewa Koniuszy
Serdecznie gratulujemy!
ROK SZKOLNY 2016 / 2017
V Gminny Konkurs Piosenki „Wiosenne Przebudzenie”
  • II miejsce w kategorii solista oddziału przedszkolnego
    reprezentant naszego oddziału przedszkolnego Piotr Makarewicz.
  • III miejsce w kategorii zespół oddziału przedszkolnego
    reprezentantki naszego oddziału przedszkolnego Adrianna Kapela i Maria Piduch.
    opiekun: p. Ewa Koniuszy
Serdecznie gratulujemy!
III Gminny Międzyprzedszkolny Konkurs Tańca „Po prostu tańcz” dla dzieci 5- i 6-letnich
  • II miejsce — zespół naszego oddziału przedszkolnego.
    opiekun: p. Ewa Koniuszy
Serdecznie gratulujemy!
IV Gminny Festiwal Kolęd i Piosenek Świątecznych dla Przedszkolaków
  • wyróżnienie — reprezentant naszej szkoły Piotr Makarewicz (oddział przedszkolny).
    opiekunowie: p. Felicja Dobranowska i p. Ewa Koniuszy
Serdecznie gratulujemy!
Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze Brzechwy i Tuwima”
  • III miejsce — reprezentant naszej szkoły Jakub Matuszewski (oddział przedszkolny).

Serdecznie gratulujemy!
ROK SZKOLNY 2015 / 2016
III Gminny Konkurs Matematyczny dla Przedszkolaków
  • I miejsce w kategorii zespołowej — reprezentanci naszej szkoły Jakub Matuszewski i Miłosz Król
    (oddział przedszkolny).
  • II miejsce w kategorii indywidualnej — reprezentant naszej szkoły Jakub Matuszewski
    (oddział przedszkolny).
  • III miejsce w kategorii indywidualnej — reprezentant naszej szkoły Miłosz Król
    (oddział przedszkolny).


Serdecznie gratulujemy!
II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zakładka do książki”
  • wyróżnienie w kategorii dzieci mających 5–6 lat — reprezentant naszej szkoły Feliks Wieliński (od-
    dział przedszkolny).

    opiekun: panie Magdalena Sienkiewicz i Ewa Koniuszy

Serdecznie gratulujemy!
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Baśniowy świat braci Grimm”
  • wyróżnienie — reprezentantka naszej szkoły: Małgorzata Stawicka (oddział przedszkolny).

Serdecznie gratulujemy!
Gminny Konkurs Piosenki „Wiosenne przebudzenie”
  • III miejsce w kat. zespół oddziału przedszkolnego — reprezentujący naszą szkołę:
    Maria Piduch, Adrianna Kapela i Marian Dąbrowski.
  • wyróżnienie w kat. solistka oddziału przedszkolnego — reprezentująca naszą szkołę Natalia Bielej.

Serdecznie gratulujemy!
XIII Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną
  • I miejsce ex equo — reprezentujący naszą szkołę: Maria i Tomasz Piduch (kl. 0).
  • III miejsce ex equo — reprezentujący naszą szkołę: dzieci z oddziału przedszkolnego.

Serdecznie gratulujemy!
VI Miedzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Ziemi Trzcianeckiej
  • II miejsce — reprezentanci naszej szkoły: Adrianna Kapela i Miłosz Król.
    opiekun: pani Felicja Dobranowska

Serdecznie gratulujemy!
I Powiatowy Konkurs „Święci na miarę (naszych czasów)”
  • I miejsce w kat. oddz. przedszk. — reprezentantka naszej szkoły: Natalia Bielej,
    św. Dorota z Cezarei,
  • II miejsce w kat. oddz. przedszk. — reprezentant naszej szkoły: Miłosz Król,
    św. Maksymilian Maria Kolbe,
  • III miejsce w kat. oddz. przedszk. — reprezentant naszej szkoły: Tymoteusz Pańkow,
    św. Faustyna Kowalska.


Serdecznie gratulujemy!
VIII Gminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków „Barwy Jesieni”
  • I miejsce — reprezentant naszego oddziału przedszkolnego: Jakub Matuszewski.

    opiekunki: panie Felicja Dobranowska i Ewa Koniuszy

Serdecznie gratulujemy!
ROK SZKOLNY 2014 / 2015
II Gminny Konkurs Matematyczny dla Przedszkolaków
  • I miejsce w kat. zespołów — reprezentacja naszej szkoły: Marta Bryk i Grzegorz Kaizer,
  • I miejsce w kat. indywidualnej — reprezentantka naszej szkoły Marta Bryk.
  • III miejsce w kat. indywidualnej — reprezentant naszej szkoły Grzegorz Kaizer.
    opiekun: pani Felicja Dobranowska

Serdecznie gratulujemy!
Konkurs „Mały kolekcjoner — wielka pasja”
  • I miejsce — reprezentant naszej szkoły Tymoteusz Felcyn z oddziału przedszkolnego,
  • wyróżnienie — reprezentantka naszej szkoły Roksana Kilian z oddziału przedszkolnego,
  • wyróżnienie — reprezentantka naszej szkoły Aleksandra Skuza z oddziału przedszkolnego,
    opiekun: panie Felicja Dobranowska i Ewa Koniuszy

Serdecznie gratulujemy!
V Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Ziemi Trzcianeckiej
  • I miejsce — reprezentacja naszej zerówki w składzie: Marta Bryk i Waldemar Maćkowiak

    opiekun: pani Felicja Dobranowska

Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs z okazji Światowego Dnia Walki z Otyłością „Smukli, zgrabni, sprawni”
  • I miejsce dla naszej szkoły.

    szkolny koordynator akcji: pani Jadwiga Górska

Cieszymy się z sukcesu!
ROK SZKOLNY 2013 / 2014
I Gminny Konkurs Matematyczny dla Przedszkolaków
  • I miejsce w kat. indywidualnej — reprezentantka naszego oddziału przedszkolnego: Anna Dziamska;
  • III miejsce w kat. zespołowej — reprezentacja naszego oddziału przedszkolnego w składzie:
    Anna Dziamska, Anna Kadow, Agnieszka Sembratowicz.
     

    opiekun: pani Felicja Dobranowska

Serdecznie gratulujemy!
XII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wiosenne Spotkania z Poezją””
  • II miejsce w kat. klas 0 — reprezentantka naszego oddziału przedszkolnego: Anna Dziamska.

    opiekun: pani Agnieszka Kapela

Serdecznie gratulujemy!
III Gminny Konkurs Piosenki Wiosennej „Wiosenne przebudzenie”
  • I miejsce w kat. zespołów kl. 0 — zespół z naszego oddziału przedszkolnego:
    Julia Jaworska, Zuzanna Rybarczyk, Maksymilian Wyrzykowski.


    opiekunowie: pani mgr Felicja Dobranowska i pani Ewa Koniuszy

Serdecznie gratulujemy!
IV Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Ziemi Trzcianeckiej
  • II miejsce — reprezentacja naszego oddziału przedszkolnego:
    Agnieszka Sembratowicz i Anna Dziamska.

    opiekun: pani Felicja Dobranowska

Serdecznie gratulujemy!
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Nasze Czułe Serca” 2013
  • laureaci konkursu — reprezentanci naszej szkoły:
    • Jano Felsmann (oddział przedszkolny).


Serdecznie gratulujemy!
I Gminny Festiwal Kolęd i Piosenek Świątecznych dla Przedszkolaków
  • wyróżnienie — reprezentantka naszej szkoły: Anna Dziamska

    opiekun: pani Felicja Dobranowska

Serdecznie gratulujemy!
VI Gminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków „Barwy Jesieni”
  • II miejsce — reprezentantka naszej Szkoły: Amelia Brodziak, oddział przedszkolny.

    opiekunka: pani mgr Felicja Dobranowska

Serdecznie gratulujemy!
ROK SZKOLNY 2012 / 2013
Gminny konkurs recytatorski „Wiosenne spotkania z poezją”
  • III miejsce w kat. kl. 0 — reprezentantka naszej Szkoły: Weronika Kapela.

     

Serdecznie gratulujemy!
Miejsko-Gminny Konkurs na Inscenizację Wierszy Juliana Tuwima
  • II miejsce — reprezentacja zerówki naszej Szkoły.

    opiekunki: pani mgr Felicja Dobranowska i pani Ewa Koniuszy

Serdecznie gratulujemy!
III Mikołajkowy Turniej Szachowy MDK w Trzciance
  • II miejsce w kat. wiekowej do lat 6. — reprezentant naszej Szkoły Wiktor Berdziński (kl. I).

     

Serdecznie gratulujemy!
Konkurs plastyczny Muzeum Ziemi Nadnoteckiej w Trzciance
  • II miejsce — reprezentantka naszej Szkoły Berenika Rita Strzelecka,
  • wyróżnienie — reprezentanci naszej Szkoły Julia Mikanowicz i Aleksy Urbaniak.

     

Serdecznie gratulujemy!
III Powiatowy Konkurs Piosenki Chrześcijańskiej „Cecyliada 2012”
  • II miejsce w kat. solistów klas edukacji wczesnoszkolnej — Malwina Brodziak.

     

Serdecznie gratulujemy!
V Gminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków – „Barwy jesieni”
  • I miejsce — uczeń naszego oddz. przedszkolnego Mieszko Mazur.

    opiekunki: pani mgr Felicja Dobranowska i pani mgr Ewa Koniuszy

Serdecznie gratulujemy!
KONTAKT
katolik.trzcianka@gmail.com