INFORMACJE   ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY   PODSTAWÓWKA     M E N U
     
– Osiągnięcia
ROK SZKOLNY 2018 / 2019
X Międzyszkolny Konkurs Piosenki Ludowej „Na ludowo zaśpiewajmy”
  • I miejsce w kategorii zespół klas VII–VIII szkół podstawowych i klasy III gimnazjalnej
    trio z naszej szkoły w składzie: Julia Dziamska, Weronika Kajkowska i Kacper Malicki.
Serdecznie gratulujemy!
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej chłopców
z klas VII i VIII szk. podstawowych oraz klas III gimnazjalnych
  • III miejscereprezentacja naszej szkoły w składzie:
    Eryk Cyrulik, Aleksander Gajeński, Szymon Kadow, Mikołaj Kanoniuk,
    Dawid Kazirodek, Michał Majchrzak, Jakub Śliwinski i Piotr Urban.
    opiekun: p. Marcin Wiśniewski
Serdecznie gratulujemy!
XXXVI Ogólnopolski Bieg Uliczny im. Tadeusza Zielińskiego
  • I miejsce 800 m w kat. chłopców z roczników 2003-2005Dawid Kazirodek.
  • III miejsce 800 m w kat. chłopców z roczników 2003-2005Maciej Wicher.
    opiekun: p. Marcin Wiśniewski
Serdecznie gratulujemy!
ROK SZKOLNY 2017 / 2018
Halowe mistrzostwa w piłce nożnej dziewcząt klas VII oraz I i II gimnazjalnych
  • III miejscereprezentacja naszej szkoły.
    opiekun: p. Marcin Wiśniewski
Serdecznie gratulujemy!
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej dziewcząt
  • III miejsce — reprezentacja naszej szkoły: Zuzanna Patyniak, Dorota Urban, Beata Sosnowska,
    Michalina Balawender, Martyna Andrzejczak i Amelia Graczyk.
Serdecznie gratulujemy!
IX Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych Niemiecko- i Anglojęzycznych
  • wyróżnienie — reprezentantki naszej szkoły Agata Tomczak (kl. III gimn.) i Joanna Banasik
    (kl. II gimn.).


    opiekun: pani Marta Sienkiewicz

Serdecznie gratulujemy!
„7 islands — Wielka Olimpiada Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego” — podsumowanie
  • II miejsce w klasyfikacji generalnejreprezentacja naszej szkoły.


opiekun: Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
„7 islands — Wielka Olimpiada Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego” — strzelectwo
  • I miejsce — reprezentacja naszej szkoły w składzie: Beata Sosnowska, Wiktoria Franczyszyn,
    Aleksy Marek i Fabian Kaczmarek.


    opiekun: Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
ROK SZKOLNY 2016 / 2017
IV Miejska Gra Profilaktyczna „Agent — nie biorę”
  • III miejsce w kategorii gimnazjów — reprezentacja naszej szkoły: Marta Pawłowska,
    Dorota Urban i Roman Wróblewski.


    opiekun: Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
XVI Powiatowy Konkurs Muzykujących Dzieci — Czarnków 2017
  • I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych — uczeń naszej szkoły: Arkadiusz Zawalniak (kl. II).


Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Ortograficzny
  • II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych — uczennica naszej szkoły: Maria Willam (kl. III).

    opiekun: Krystyna Kadow

Serdecznie gratulujemy!
Miejski Konkurs Fotograficzny „Kolory wiosny w Trzciance”
  • II miejsce — uczeń naszej szkoły: Aleksy Marek (kl. I).


Serdecznie gratulujemy!
XVI Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Miejsca, ludzie, zdarzenia”
  • I miejsce — uczeń naszej szkoły: Jakub Sznajder (kl. II),
  • III miejsce — uczeń naszej szkoły: Mateusz Wieczorek (kl. II).


Serdecznie gratulujemy!
Wojewódzki Konkurs Fizyczny — etap wojewódzki
  • laureat konkursu — reprezentant naszej szkoły: Zbigniew Zakrzewski (kl. III).


Serdecznie gratulujemy!
Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej chłopców szkół gimnazjalnych
  • III miejsce — reprezentacja naszej szkoły: Krzysztof Kazirodek, Jan Pietras, Filip Rodzik,
    Filip Szymczak i Roman Wróblewski.


    opiekun: Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
VIII Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych Niemiecko– i Anglojęzycznych
  • II miejsce w kategorii jęz. angielski – zespół gimnazjum — reprezentantki naszej szkoły:
    Joanna Banasik i Agata Tomczak.



Serdecznie gratulujemy!
Wojewódzki Konkurs Fizyczny — etap rejonowy
  • awans do etapu wojewódzkiego — reprezentant naszej szkoły: Zbigniew Zakrzewski (kl. III).


Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II „Bądźcie świadkami miłosierdzia”
  • II miejsce w kategorii klas gimnazjum — reprezentantka naszej szkoły: Marta Pawłowska (kl. III).


Serdecznie gratulujemy!
III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zasadach Zdrowego Stylu Życia
  • III miejsce — reprezentacja naszej szkoły: Marta Pawłowska, Roman Wróblewski
    i Antoni Kolonista–Kujawski.


    opiekun: Jadwiga Górska

Serdecznie gratulujemy!
XXXIV Międzynarodowy Bieg Uliczny im. Tadeusza Zielińskiego
  • IV miejsce w kat. chłopców gimnazjum — uczeń naszej szkoły: Roman Wróblewski (kl. III).


Serdecznie gratulujemy!
XL Otwarte Mistrzostwa Pilskiego Związku Żeglarskiego
  • III miejsce w klasie Optymist — uczeń naszej szkoły: Michał Majchrzak (kl. I).

    opiekun: Krzysztof Trzebiatowski, instruktor żeglarstwa HOW MDK Trzcianka

Serdecznie gratulujemy!
ROK SZKOLNY 2015 / 2016
XV Powiatowy Konkurs Muzykujących Dzieci i Młodzieży
  • II miejsce w kategorii gimnazjów — reprezentant naszej szkoły: Arkadiusz Zawalniak (kl. I).


Serdecznie gratulujemy!
VIII Powiatowy Przegląd Piosenki „Muzyczne wędrówki po Europie”
  • wyróżnienie w kategorii gimnazjów — reprezentantka naszej szkoły: Agata Tomczak .


Serdecznie gratulujemy!
Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
  • V miejsce — uczeń naszego gimnazjum: Wojciech Kubacki, kl. III.


Serdecznie gratulujemy!
Gminne Mistrzostwa w Piłce Nożnej uczniów gimnazjów
  • II miejsce — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Jakub Rybarczyk, Krzysztof Kazirodek, Roman Wróblewski, Michał Lechowicz,
    Mikołaj Makucki, Maciej Majchrzak, Szymon WankiewiczWojciech Kubacki.

    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Turniej piłkarski Coca-Cola Cup
  • II miejsce i awans do drugiej tury eliminacyjnej — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Jakub Rybarczyk, Roman Wróblewski, Michał Lechowicz, Mikołaj Makucki, Maciej Majchrzak,
    Szymon Wankiewicz i Wojciech Kubacki oraz Arkadiusz Zawalniak, Mateusz Wieczorek
    i Krzysztof Kazirodek.

    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
  • I miejsce i awans do etapu wojewódzkiego — uczeń naszego gimnazjum: Wojciech Kubacki, kl. III.


Serdecznie gratulujemy!
XV Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Miejsca, ludzie, zdarzenia”
  • I miejsce — uczeń naszego gimnazjum: Jakub Sznajder, klasa I,
  • II miejsce — uczeń naszego gimnazjum: Krzysztof Zieńko, klasa I.


Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Wiedzy „Jan Paweł II — Patron Rodziny”
  • wyróżnienie — reprezentantka naszego gimnazjum: Marta Pawłowska, klasa II.


Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II — Patron Rodziny”
  • II miejsce — reprezentantka naszego gimnazjum: Maria Willam, klasa II,
  • wyróżnienie — reprezentantka naszego gimnazjum: Agnieszka Zembska, klasa II.


Serdecznie gratulujemy!
Gminne Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej chłopców gimnazjum
  • II miejsce — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Roman Wróblewski, Krzysztof Kazirodek, Jakub Rybarczyk, Michał Lechowicz,
    Mikołaj Makucki, Maciej Majchrzak i Szymon Wankiewicz.

    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
III Ogólnopolski Konkurs Literacki Gai Kołodziej „Scribo ergo sum”
  • III miejsce w kat. „Dżokej” — uczennica naszego gimnazjum: Weronika Odwrot.

    opiekun: pani Krystyna Kadow

Serdecznie gratulujemy!
ROK SZKOLNY 2014 / 2015
Powiatowy Konkurs Poetycki im. Andrzeja Sulimy-Suryna
  • III miejsce — reprezentantka naszego gimnazjum: Patrycja Mendyk.

    opiekun: pani Krystyna Kadow

Serdecznie gratulujemy!
II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zasadach Zdrowego Stylu Życia dla uczniów szkół gimnazjalnych
  • III miejsce — reprezentacja naszego gimnazjum: Marta Pawłowska, Gabriela Blichowska
    i Weronika Odwrot.

    opiekun: pani Jadwiga Górska

Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Wiedzy Historycznej
  • III miejsce — reprezentant naszego gimnazjum Wojciech Kubacki z klasy II,
  • VI miejsce — reprezentant naszego gimnazjum Wiktor Szymajda z klasy III.

    opiekun: pan Andrzej Poniatowski

Serdecznie gratulujemy!
XV Powiatowy Konkurs Ortograficzny
  • II miejsce — reprezentant naszego gimnazjum Wojciech Kubacki z klasy II,
  • V miejsce — reprezentantka naszego gimnazjum Maria Willam z klasy I.

    opiekun: pani mgr Krystyna Kadow

Serdecznie gratulujemy!
Gminne Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych uczniów gimnazjów
  • III miejsce w kat. uczniów kl. I–II — reprezentant naszego gimnazjum: Roman Wróblewski.
    (awans do zawodów szczebla powiatowego)

    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej chłopców gimnazjum
  • III miejsce — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Krzysztof Kazirodek, Mateusz Kowalczyk, Michał Lechowicz, Mikołaj Makucki,
    Maciej Majchrzak, Marcin Staszków, Szymon Wankiewicz i Roman Wróblewski.

    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
  • II miejsce w kat. szk. gimn.— reprezentant naszego gimnazjum Wojciech Kubacki z klasy II.

    opiekun: pan mgr Andrzej Poniatowski

Serdecznie gratulujemy!
Mistrzostwa w Piłce Koszykowej chłopców gimnazjum
  • III miejsce — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Szymon Wankiewicz, Michał Modrak, Mikołaj Makucki, Marcin Staszków, Mateusz Kowalczyk,
    Krzysztof Kazirodek, Roman Wróblewski, Maciej Majchrzak i Michał Lechowicz.


    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców gimnazjum
  • III miejsce — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Szymon Wankiewicz, Marcin Staszków, Mateusz Kowalczyk, Krzysztof Kazirodek,
    Roman Wróblewski, Maciej Majchrzak i Michał Lechowicz.


    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs z okazji Światowego Dnia Walki z Otyłością „Smukli, zgrabni, sprawni”
  • I miejsce dla naszej szkoły.

    szkolny koordynator akcji: p. mgr Jadwiga Górska

Cieszymy się z sukcesu!
Powiatowy Konkurs Wiedzy „Jan Paweł II — Świętymi bądźcie”
  • III miejsce w kat. gimnazjum — reprezentantka naszej szkoły Marta Pawłowska z klasy I.


Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wakacje wśród drzew”
  • I miejsce — reprezentantka naszego gimnazjum: Maria Willam (kl. I).

    opiekun: pani mgr Agnieszka Kapela

Serdecznie gratulujemy!
XXXII Międzynarodowy Bieg Uliczny im. Tadeusza Zielińskiego
  • III miejsce w kat. chłopców 14–17 lat — reprezentant naszego gimnazjum:
    Roman Wróblewski (kl. I).


    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
ROK SZKOLNY 2013 / 2014
Powiatowy Konkurs Piosenki Dzięcięcej i Młodzieżowej „Stań i śpiewaj”
  • Grand Prix dla reprezentantki naszego gimnazjum Angeliki Kozak.

    opiekun: pan mgr Bartosz Śliwiński

Serdecznie gratulujemy!
VIII Regionalny Konkurs Piosenki Religijnej „Barka”
  • I miejsce w kat. solistów — reprezentantka naszego gimnazjum: Angelika Kozak.

    opiekun: pan mgr Bartosz Śliwiński

Serdecznie gratulujemy!
V Festiwal Piosenki Maryjnej „Cały Twój, Maryjo”
  • II miejsce w kat. gimnazjów — reprezentantka naszego gimnazjum: Angelika Kozak.

    opiekun: pan mgr Bartosz Śliwiński

Serdecznie gratulujemy!
Gra uliczna „Agent — Nie biorę”
  • II miejsce — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Julia Lisiak, Marika Zembska, Dawid Kaczmarek, Wojciech Kubacki.


    opiekun: pani mgr Jadwiga Górska

Serdecznie gratulujemy!
Miejsko-Gminne Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych
  • III miejsce w kat. dziewcząt roczników 93–94 — reprezentantka naszego gimnazjum:
    Wiktoria Smulska (kl. I).
  • V miejsce w kat. chłopców roczników 93–94 — reprezentant naszego gimnazjum:
    Paweł Giedrys (kl. III).


    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Gminne Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców gimnazjum
  • III miejsce — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Dawid Kaczmarek, Marcin Kowalczyk, Wojciech Kubacki, Michał Lechowicz,
    Maciej Majchrzak, Michał Makucki, Mikołaj Makucki,
    Grzegorz Tomczak, Szymon Wankiewicz.


    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
I etap rozgrywek turnieju Coca-Cola Cup
  • I miejsce w kat. dziewcząt — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Paulina Maszek, Paulina Zakrzewska, Maja Mikołajczak, Marika Zembska,
    Wiktoria Smulska, Aleksandra Żubryj i Anna Wicher.


    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
I etap rozgrywek turnieju Coca-Cola Cup
  • II miejsce w kat. chłopców — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Dawid Kaczmarek, Marcin Kowalczyk, Wojciech Kubacki, Kajetan Lewkowicz,
    Mikołaj Makucki, Michał Makucki , Marcin Staszków, Grzegorz Tomczak,
    Szymon Wankiewicz, Przemysław Wojciechowski.


    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Projekt Instytutu Pamięci Narodowej «Gra historyczna Żołnierze Wyklęci»
  • wyróżnienie za film podsumowujący grę — reprezentanci naszego gimnazjum: Wiktor Szymajda,
    Michał Kawczyński oraz Jan Frycz — uczniowie kl. III


    opiekun: pan mgr Andrzej Poniatowski

Serdecznie gratulujemy!
Konkurs Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego dla Gimnazjów
  • III miejsce — reprezentantka naszego gimnazjum Anna Wicher kl. III.

    opiekun: pani mgr Katarzyna Cury-Mirończuk

Serdecznie gratulujemy!
Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej
„Młodzież zapobiega pożarom”   
  • I miejsce w kat. uczniów gimnazjum — reprezentant naszego gimnazjum Wojciech Kubacki kl. I.

    opiekun: pan mgr Andrzej Poniatowski

Serdecznie gratulujemy!
XIII Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Miejsca, ludzie, zdarzenia”
  • III miejsce — reprezentantka naszego gimnazjum Patrycja Mendyk kl. II.


Serdecznie gratulujemy!
Gminne Mistrzostwa w Piłce Koszykowej uczniów gimnazjum
  • III miejsce w kategorii dziewcząt — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Maja Mikołajczak, Paulina Maszek Weronika Ryba, Wiktoria Smulska,
    Anna Wicher, Marika Zembska, Aleksandra Żubryj.
  • III miejsce w kategorii chłopców — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Daniel Francuzik, Dawid Kaczmarek, Kajetan Lewkowicz, Michał Makucki,
    Grzegorz Tomczak, Szymon Wankiewicz, Patryk Zieńko.


    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Uczucia słowem malowane”
  • II miejsce — reprezentantka naszego gimnazjum Julia Lisiak kl. I.


Serdecznie gratulujemy!
Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej chłopców gimnazjum
  • III miejsce — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Dawid Kaczmarek, Michał i Mikołaj Makuccy, Grzegorz Tomczak, Patryk Zieńko.


    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Tydzień Działań Przeciw Uzależnieniom
element programu promocji zdrowia w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim   
  • III miejsce — dla naszego Publicznego Gimnazjum Katolickiego w Trzciance.

    opiekunka: koordynator przedsięwzięcia pani mgr Jadwiga Górska

Eliminacje miejsko-gminne Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej
„Młodzież zapobiega pożarom”   
  • I miejsce w kat. uczniów gimnazjum — reprezentant naszego gimnazjum Wojciech Kubacki,
  • III miejsce w kat. uczniów gimnazjum — reprezentant naszego gimnazjum Szymon Henszke.

    opiekun: pan mgr Andrzej Poniatowski

Serdecznie gratulujemy!
Powiatowy konkurs na plakat „Bądźmy zdrowi”
  • III miejsce — reprezentantka naszego gimnazjum Marika Zembska.


Serdecznie gratulujemy!
Mistrzostwa Gminy w Piłce Halowej chłopców gimnazjum
  • III miejsce — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Michał i Mikołaj Makuccy, Dawid Kaczmarek, Maciej Majchrzak, Michał Lechowicz,
    Szymon WankiewiczGrzegorz Tomczak.


    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
ROK SZKOLNY 2012 / 2013
Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w Lekkiej Atletyce dla Gimnazjów
  • I miejsce w kat. chłopców na dyst. 2000 m — reprezentant naszego gimnazjum
    Michał Odwrot kl. III.


    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
XI Powiatowy Bieg Przełajowy im. Tadeusza Zielińskiego
  • I miejsce w kat. chł. (1997–1999) na dyst. 1200 m — reprezentant naszego gimnazjum
    Michał Odwrot kl. III;
  • III miejsce w kat. chł. (1997–1999) na dyst. 1200 m — reprezentant naszego gimnazjum
    Paweł Giedrys kl. III;
  • XI miejsce w kat. chł. (1997–1999) na dyst. 1200 m — reprezentant naszego gimnazjum
    Dawid Kaczmarek kl. II.


    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w Biegach Przełajowych
  • I miejsce w kat. chłopców klas III gimn. — reprezentant naszego gimnazjum Michał Odwrot kl. III.

     

Serdecznie gratulujemy!
Konkursy językowe dla gimnazjalistów (org. PWSZ im. Stanisława Staszica w Pile)
  • III miejsce w konkursie z jęz. niemieckiego — reprezentantka naszego gimnazjum
    Maria Bogrycewicz kl. III.


    opiekunka: pani mgr Urszula Wojnicka

Serdecznie gratulujemy!
Międzyszkolny Konkurs Językowy (org. Zespół Szkół Ponadgimn. w Trzciance)
  • III miejsce — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Maria Bogrycewicz i Weronika Frąckowiak z klasy III, Klara Sokal, Paulina Maszek
    i Aleksandra Żubryj z klasy II, Wiktor Szymajda z klasy I.


    opiekunka: pani mgr Urszula Wojnicka

Serdecznie gratulujemy!
Tydzień Działań Przeciw Uzależnieniom (org. Starostwo Powiatowe w Czarnkowie)
  • III miejsce — nagroda zbiorowa dla naszego gimnazjum.

    szkolna koordynatorka konkursu: mgr Jadwiga Górska

Serdecznie gratulujemy!
Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej
  • II miejsce w kat. dziewcząt — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Maria Bogrycewicz, Elżbieta Frąckowiak, Aleksandra Żubryj, Maja Mikołajczak,
    Paulina Maszek, Paulina Zakrzewska i Anna Wicher;
  • III miejsce w kat. chłopców — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Patryk Zieńko, Michał Makucki, Grzegorz Tomczak, Paweł Giedrys,
    Andrzej Wróblewski i Dawid Kaczmarek.


    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców
  • III miejsce w kat. dziewcząt — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Maja Mikołajczak, Paulina Zakrzewska, Maria Bogrycewicz, Elżbieta Frąckowiak,
    Aleksandra Żubryj, Anna Wicher,
  • III miejsce w kat. chłopców — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Dawid Kaczmarek, Michał Makucki, Paweł Giedrys, Grzegorz Tomczak,
    Patryk Zieńko, Andrzej Wróblewski.


    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
Gminne Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców gimnazjum
  • IV miejsce — reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
    Przemysław Wojciechowski, Grzegorz Tomczak, Michał Odwrot, Kajetan Lewkowicz,
    Dawid Kaczmarek, Marcin Staszków i Michał Makucki.


    opiekun: pan mgr Marcin Wiśniewski

Serdecznie gratulujemy!
KONTAKT
katolik.trzcianka@gmail.com