INFORMACJE   ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY     KLASY GIMNAZJALNE   M E N U
     
– Z życia szkoły:
Galeria 2018-19-016
Zerówkowe urodziny, czyli...
... ważne wydarzenie, pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć.

wrzesień 2018 r.
fot. Archiwum Szkoły (aut. Ewa Koniuszy)
tekst: Ewa Koniuszy
Życzymy, życzymy,
i zdrowia, i szczęścia,
i błogosławieństwa
przez ręce Maryi.
(aut. NN)
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
Dzień urodzin dla każdego dziecka jest szczególnie ważny, bo to przecież „jego dzień”. To właśnie ten mały człowiek w tym czasie znajduje się w centrum uwagi wszystkich, którzy są dla niego znaczący.
Jest najważniejszy, a inni zastanawiają się, w jaki sposób mogą mu sprawić radość i przyjemność. Dzień ten stanowi symbol jego narodzin i przyjścia na świat. Urodziny w naszym oddziale przedszkolnym to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostanie w pamięci dzieci, a w szczególności we wspomnieniach jubilata. To bardzo ważne wydarzenie, pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć dla jubilatów: Stefanii Dąbrowskiej oraz Juliana Weilandta.. Dlatego w naszej zerówce świętujemy urodziny każdego dziecka.
W poniedziałek, 24 września, w naszym oddziale przedszkolnym urodziny obchodzili Stefania Dąbrowska oraz Julian Weilandt. Koleżanki i koledzy zaśpiewali jubilatom piosenkę urodzinową Życzymy, życzymy..., pragnąc, by w życiu rówieśników były zawsze obecne uśmiech, radość i zdrowie.
Stefania oraz Julian pełni szczęścia w podziękowaniu za pamięć poczęstowali wszystkich cukierkami.
KONTAKT
katolik.trzcianka@gmail.com