INFORMACJE     PODSTAWÓWKA   M E N U
     
– Z życia zerówki:
Galeria 2019.10.24-1/1
Zerówkowy cyrk rodzinny, czyli...
... świetna zabawa i niezapomniane przeżycie dla dzieci i ich rodziców.

24 października 2019 r.
fot. Archiwum Szkoły (aut. xxx)
tekst: Ewa Koniuszy
Uwaga, Gong! I jeszcze raz!
Przyjechał cyrk
Cyrk wita Was!
Oklasków huk
Artystów kwiat
Przyjechał cyrk
Hip, hip hurra!
(... z piosenki „Cyrk wita was”, tekst: Jerzy Bielunas, muzyka: Majka Jeżowska)
Zerówkowy cyrk rodzinny
W czwartek, 24 października, nasze pociechy z oddziału przedszkolnego wraz ze swoimi rodzicami zamieniły się w prawdziwych artystów cyrkowych. Było to wyjątkowe widowisko, podczas którego rodziny nie tylko mogły podziwiać talenty młodych wykonawców, ale także zaprezentować się na scenie w barwnych, przykuwających wzrok kostiumach.
Zespoły rodzinne przedstawiły przed zebraną publicznością przeróżne akrobacje cyrkowe, m.in. żonglerkę z piłeczkami, kręcenie kołami hula-hoop i tańce z nimi, przedziwne układy chorograficzne, ćwiczenia z piłką, magiczne sztuczki, chód po sznurku bez trzymania się, rzuty piłeczkami do celu, przejście określony odcinek z łyżką w ustach, w rękach i piłeczką położoną na niej, pokazy zwierząt. Występ był dla dzieci i ich rodziców świetną zabawą i niezapomnianym przeżyciem, które zaraziło nas uśmiechem i wielką radością.
Wszyscy artyści za podzielenie się z nami swoimi niespotykanymi umiejętnościami zostali nagrodzeni dyplomem za udział w zabawie, a główną nagrodą dla wszystkich cyrkowców był zasłużony słodki poczęstunek.

KONTAKT
katolik.trzcianka@gmail.com